Špecialisti na bezpečnosť / cenová ponuka

Rodinné domy

rodinny domZabezpečenie rodinného domu je jedna z väčších bezpečnostných výziev súčasnosti. Rodinné domy sú z kriminálneho hľadiska exponované viac ako napríklad byty. Trestná a lúpežná činnosť býva totiž vo vzťahu k rodinným domom páchateľmi častejšie plánovaná a organizovaná.

Podľa našich a vašich skúseností pritom páchateľmi nebývajú iba neznáme osoby, ale často známe tváre z okolia. 

Mnohokrát nás oslovujete s požiadavkou zabezpečenia rodinného domu proti obom skupinám páchateľov. Veľmi radi s týmto pomáhame. Každý rodinný dom má svoju charakteristiku a osobitosť. Tak, ako aj jeho majiteľ. Na mieru pripravené bezpečnostné riešenie je to, čo vám s chuťou pripravíme.

Ak ste v procese rekonštrukcie, alebo stavby rodinného domu

Ozvite sa včas, prosím. Teda ešte pred uzavretím fasády, alebo vnútorných rozvodov. Predprípravu vám buď vyhotovíme, alebo poradíme, ako ju správne vyhotoviť. Vyhnite sa "googleniu" starých noriem a skúseností rôznych inštalatérov. V praxi vidíme, stále tie isté chyby tretích strán. Napríklad nedodržanie odstupu od silových vodičov, použitie nesprávnych typov káblov a pod. Zavolajte nám radšej teraz a vyhnete sa budúcemu navyšovaniu nákladov.

Nič nie je jednoduchie (a lacnejšie) ako príprava potrebných rozvodov pri rodinnom dome v procese plánovania, alebo stavby.

Ak už máte rodinný dom postavený

Približne polovica našich inštalácii rodinných domov sa týka už postavených domov. Naši technici majú svoje overené metódy, kadiaľ viesť vodiče. Niekedy sa všetko podarí tak, aby nebolo vidno jediný káblik, alebo lištu. Niekedy nie. Problém je, že tieto inštalácie bývajú mierne finančne náročnejšie a už nie sú tak pekné a čisté ako pri rozostavanom dome.

Bezkáblové riešenie neexistuje

Prosím, zabudnite na wifi bezpečnostné riešenie. Wifi nebude nikdy ekvivalent bezpečnosti. A najmä: wifi riešenie neznamená bezkáblové riešenie. Každé zariadenie je totiž potrebné pripojiť do elektrickej siete. Káblom.

 

Kamerový systém predstavuje komfort užívania aj bývania

Dobre navrhnutý a zrealizovaný kamerový systém vám umožní mať vždy prehľad o dianí v okolí. Či ste doma, alebo nie ste. Najväčšie výhody:

  • lokálne prezeranie napríklad na domácej TV
  • vzdialené prezeranie cez mobil, alebo PC
  • poskytuje vám silný a legálny dôkazový materiál o všetkom, čo sa udeje
  • je najťažšie obíditeľný a odolný voči narušeniam
  • je inteligentný a vie vyhodnocovať rôzne druhy narušení
  • v dnešnej dobe je už aj cenovo dostupný (pokles cien elektroniky, priaznivejšie menové kurzy)
  • poisťuje vás do výšky 34.000 eur proti krádeži! Čítajte viac.


Sme špecialisti na bezpečnosť, obráťte sa na nás a my vám pripravíme taký kamerový bezpečnostný systém, že vám ho budú všetci závidieť. Okrem páchateľov. Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.

 

Samoinštalačné kamerové sety pre rodinné domy

Často nás okrem riešení na mieru dopytujete aj na samoinštalačné balíčky. Sú totiž lacnejšie ako profesionálne riešenia od bezpečnostnej firmy s licenciou. Od roku 2016 ich niekoľko ponúkame. Výhradne v IP (digitálnej) kvalite. Upozorňujeme, že AHD, CVI, TVI (skratky, s ktorými sa môžete stretnúť) nie sú v žiadnom prípade digitálna kvalita obrazu. Od HD kvality pri IP kamerách majú ďaleko.

 


Pripravený kamerový set 4 FULL HD kamery:

IP kamera set

4x vonkajšia IP kamera 1/2.9" CMOS senzor SONY 2,43Mpix (1920x1080) fullHD. Kompenzácia protisvetla: WDR. 40 m nočné videnie. PoE (Power over Ethernet).
1x NVR nahrávacie zariadenie, 1080P (full HD kvalita, t.j. rozlíšenie 1920x1080 px). Video výstup: 1x HDMI, 1x VGA. 25 fps. Podpora 1x SATA disk max 4TB.
1x Pevný disk (HDD) Seagate 3TB určený do neustálej prevádzky
4x 30m pripravenej kabeláže s koncovkami
Bezpečnostný projekt / smernica v hodnote 120 eur


Konečná cena: 790 eur

 

Pripravený kamerový set 5 FULL HD kamier: 990 eur (rovnaká konfigurácia zariadení ako vyššie uvedené)

Pripravený kamerový set 6 FULL HD kamier: 1 140 eur (rovnaká konfigurácia zariadení ako vyššie uvedené)

 

Upozorňujeme, že každý kamerový systém musí spĺňať náležitosti Zákona o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení! Legálne prevádzkovanie kamerového systému bez všetkých splnených povinností nie je možné. Úrad pre ochranu osobných údajov zároveň hrozí vysokými sankciami pri nesplnených náležitostiach. Poskytujeme právny servis k všetkým systémom, ktoré predáva / inštaluje.

 

U nás máte možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Quatro (Consumer Finance Holding, a.s.)

quatro kamerove systemy

Vyplňte prosím všetky polia. Do poľa kontakt uveďte aj telefón, aj e-mail. Následne čo najpresnejšie opíšte typ objektu, požiadavky na jeho zabezpečenie a vašu predstavu. Podľa potreby vás ešte ohľadom detailov budeme kontaktovať.

poskytnutím dát sa k ničomu nezaväzujete
Powered by ALTERWEB STUDIO © 2012-2016