Špecialisti na bezpečnosť / cenová ponuka

Zabezpečenie auta - kamerovým systémom

Zabezpečenie auta - kamerovým systémom Vravíte si, zabezpečiť auto kamerovým systémom? Zvnútra? Nie. Zvonka. Spúšťame projekt zabezpečenia parkovísk pre sídliská!

Auto mnohí z nás vnímame ako člena rodiny. Venujeme mu patričnú pozornosť, staráme sa o jeho technický stav, umývame ho a dbáme na to, aby bolo všetko v poriadku. Ono nám na oplátku slúži ako najlepšie vie. Mnohí máme vypestovaný ku svojmu auto priam citový vzťah. Nečudo, trávime v ňom aj veľa času.

A potom, jedného dňa si auto nájdeme rozbité, vykradnuté, poškodené, či v najhoršom prípade ho nenájdeme vôbec. Mne sa toto už stalo, preto viem, o čom hovorím. Rozhorčenie obrovské a ešte väčšia bezmocnosť - keď viete, že žiadne indície k páchateľom nevedú. Vtedy sme ešte kamerové systémy pre autá nerobili. Teraz už áno a efekt je výborný!

Ako to funguje? Ozve sa nám skupina občanov, ktorí by radi zabezpečili svoje sídliskové parkovisko. Prídeme na obhliadku (alebo je nám zaslaná fotodokumentácia) a následne vyhotovíme cenovú ponuku. Keďže sa skladá spravidla viacero ľudí (nikdy nie všetci), cena sa prijateľne rozloží na menšiu sumu. Jeden motorista tak zaplatí za špičkový denný a nočný monitoring svojho tátoša približne 180 eur. Jednorazovo! Oproti celkovej sume je to neporovnateľne menej. A môže kľudne spávať..

Inteligentné kamery si všímajú pohyb vo dne aj v noci - všade tam, kde je treba. A páchateľ si veľmi dobre rozmyslí, či vstúpi na takto zabezpečené parkovisko, alebo sa poberie inam. Podľa štatistík, približne polovicu priestupkov a trestných činov na vozidlách páchajú osoby, ktoré poznáte!


Chcete sa dozvedieť viac? Ozvite sa nám pre bezplatnú konzultáciu.Daniel Štubniak, MBA

< Späť na zoznam článkov

Vyplňte prosím všetky polia. Do poľa kontakt uveďte aj telefón, aj e-mail. Následne čo najpresnejšie opíšte typ objektu, požiadavky na jeho zabezpečenie a vašu predstavu. Podľa potreby vás ešte ohľadom detailov budeme kontaktovať.

poskytnutím dát sa k ničomu nezaväzujete
Powered by ALTERWEB STUDIO © 2012-2016