Špecialisti na bezpečnosť / cenová ponuka

NOVINKA: Kamerový systém s poistením proti krádeži

NOVINKA: Kamerový systém s poistením proti krádeži Do teraz mali naši klienti od nás špičkové kamerové riešenia. Teraz prinášame novinku. Poistenie proti krádeži. S našim kamerovým systémom bezplatne!

Dlho sme rozmýšľali, ako našim zákazníkom ponúknuť ešte viac. Samozrejme bez navýšenia ceny. Povedali sme si, že spravíme váš spánok ešte kľudnejším. A keď zabezpečenie - tak poriadne. Od teraz vám ponúkame ku nášmu kamerovému systému aj poistenie proti krádeži.
 

V praxi to funguje tak, že ak máte náš kamerový systém a aj tak by sa našiel páchateľ, ktorý by nabral odvahu a vlámal sa ku vám - poisťovňa vás odškodní do výšky 34.000 eur (viac ako milión korún!)
 

Toto poistenie majú všetci naši klienti - fyzické osoby, ku každému kamerovému systému pre rodinný dom, alebo byt. Bezplatne! Na trhu poskytujeme tento produkt výlučne my.

Pre právnické osoby (firmy, obce, ostatné subjekty) je možné poistenie uzatvoriť tiež. Ohľadom podmienok nás kontaktujte.Zaujíma vás viac o tomto produkte? Kontaktujte nás, alebo si nechajte vypracovať nezáväznú cenovú ponuku (panel napravo).


 

< Späť na zoznam článkov

Vyplňte prosím všetky polia. Do poľa kontakt uveďte aj telefón, aj e-mail. Následne čo najpresnejšie opíšte typ objektu, požiadavky na jeho zabezpečenie a vašu predstavu. Podľa potreby vás ešte ohľadom detailov budeme kontaktovať.

poskytnutím dát sa k ničomu nezaväzujete
Powered by ALTERWEB STUDIO © 2012-2020